Příjemná voda


Je opravdu hodně rodin, které mají doma nějaký bazén. A nemyslím tím tedy úplně přímo doma, ale třeba například na zahradě anebo na terase. Protože v dnešní době se už dají koupit také samozřejmě menší bazény, které můžete mít jak na balkoně nebo na terase. Abych pravdu řekla, tak já jsem vždycky byla veliká milovnice bazénu. A nemusím mít ani nikterak velký. Já mám totiž místo zahrady jenom takovou docela větší terasu, kam se mi vejde nábytek a také menší bazén. A řekla jsem si, že kdybych si pořídila bazén na terasu, tak by to byla úplná pecka.

Ráda plavu.

Protože potom dělat nějakou párty oslavu na terase, kde je potom také bazén, tak by to bylo naprosto geniální. Mě by se tohle líbilo a předpokládám, že i mým hostům také. Takže jsem příteli řekla, že bych si přála na terase nějaký menší bazén. Přítel byl úplně pro, což mě těšilo. On totiž chtěl také něco zajímavého, abychom se v létě nenudili. Protože my s přítelem moc nejezdíme na dovolené někam k moři, spíše trávíme čas u nás doma na terase anebo celkově v našem městě. A aby toho nebylo málo, tak přítel řekl, že když už budeme mít na terase nějaký krásný bazén, že by to také chtělo, abychom si pořídili regenerační sůl.

Vodu chci stále čistou.

Abych pravdu řekla, tak tohle jsem slyšela úplně poprvé. Netušila jsem, že si do bazénu na terase můžete přidat také regenerační sůl. Potěšilo mě to, a tak jsem se podívala na webové stránky chlorito.cz, k čemu všemu regenerační tabletová sůl slouží. Jako například na přípravy roztoku pro obnovu funkce ionexového přístroje. Obvykle se jedná o odstraňování nežádoucích vyšších koncentrací vápníku, hořčíku a také železa. Opravdu tohle jsem vůbec nevěděla. Vždycky jsem to měla zato, že je to nějaká příjemná regenerační sůl pro relaxaci těla. A tato sůl samozřejmě čistí vodu, takže se nemusíte bát, že by to bylo něco špatného.