Zábava pro děti i rodiče

Zabavit děti na delší dobu je poměrně náročný úkol pro každého rodiče. Avšak strávit den ve světě lego kostiček či vyzkoušet si různé atrakce v zábavním parku, určitě zajistí všem zúčastněným perfektní zábavu a nezapomenutelné zážitky. Udělejte si rodinný výlet do německého Legolandu, určitě nebudete zklamáni. Toto zábavní centrum má otevřeno od 28. března až do 8. listopadu od 10 hodin ráno do 18 hodin večer. Vstupné činí 38,5 euro pro dospělou osobu a 36,0 euro pro dítko od 3 let. Pokud jste alespoň čtyřčlenná rodina, rozhodně se vám vyplatí zakoupit rodinné vstupné za 141,0 euro.
ruské kolo, kolotoč
Pokud si vstupenku zakoupíte přes internet, vyhnete se stání ve frontě u pokladen. Hned u vstupu dostanete mapku areálu, která je rozdělena na několik tematických okruhů (např. Lego Movie – expozice inspirována Star Wars, Lego X-TREME – zde naleznete podmořský svět, hudební nástroje, horskou dráhu nebo autíčka z lega na ovládání, Lego Adventure Land – expozice, kde se můžete svézt mezi zvířaty ze safari, do džungle, projet se lodí, je zde také dinopark, posledním okruhem je Lego Miniland – zde najdete různé zmenšeniny významných události, měst a staveb). V celém areálu je spoustu možností občerstvení, restaurací, sociálních zařízení a v neposlední řadě nechybí odborný zdravotnický dozor. Nutno dodat, že je v celém areálu zakázáno kouřit a také je zakázán vstup s domácími zvířaty včetně psů.
opice z lega
Mezi druhý velmi navštěvovaný zábavní park patří Dream Park Ochaby v Polsku, který vyniká svými atrakcemi, jako například lanové centrum, lanový sjezd, opičí dráha, 6D kino, naleznete tady různé skákací hrady a trampolíny. K vidění je zde také minizoo a oceanárium. Zajímavostí je, že tento zábavní park se pyšní chovem zvířete zvaného liger. Jedná se vlastně o křížence samce lva se samicí tygra a je to největší kočkovitá šelma na světě. K vidění jsou tady také dinosauři, lemuři, různé tropické zvířata a krokodýli. Mezi nevšední podívanou patří rodinný dům, který stojí vzhůru nohama. Občerstvení a vstup lze platit kartou, tudíž není nutné měnit české koruny za zloté. Otevírací doba parku je stejná jako v Legolandu, tedy od 10 do 18 hodin. Vstupné činí 42,90 zlotých pro děti od 3 let a 49,90 zlotých pro dospělé. Ať už se rozhodnete navštívit Legoland nebo Dream Park, jedno je jisté – nudit se rozhodně nebudete.

Chcete únik z reality? Pojďte si zahrát escape games

Každodenní povinnosti a starosti vyžadují občas pořádně vypnout a také touhu ocitnout se ve zcela jiném světě. Volného času je málo, a když už nějaký přijde, tak je důležité jej pořádně využít, odpočinout si a také se zabavit.
Takovou moc mají dnes velice žádané, vyhledávané a populární escape games.

staré křeslo

Jedná se o únikové místnosti, které jsou zařízené v různé atmosféře, aby prostředí bylo co nejvíc autentické a podobné dané době či třeba hororovému příběhu, který znáte z televize nebo kina. Úkolem hráčů je řešit rozmanité úkoly, hádanky, rébusy, hledat skryté předměty a dostat se ven z místnosti v časovém horizontu obvykle 60 minut. Hrát může 2 až 5 členný tým, takže vhodné nejen pro rodiny, ale také skupinu kamarádů, kolektiv a podobně.
Netradiční způsob zábavy, který si však čím dál tím víc nachází spoustu příznivců. Vhodné i jako netradiční dárek k narozeninám nebo pod vánoční stromeček.

Zahrajte si hru, na kterou jen tak nezapomenete

Nutno již předem říct, že hra je velice oblíbená a vtáhne do děje každého. Ještě týdny po tomto zážitku budete mít o čem mluvit a zajisté se svými zážitky pochlubíte.
Hra nevyžaduje žádné konkrétní znalosti. Stačí jen dobrá nálada, něco z logického myšlení a týmová spolupráce. Společně vyřešíte vše co je potřebné a dostanete se do požadovaného cíle.
abstrakt

Na vlastní kůži si tak můžete vyzkoušet napodobeninu počítačových her, jako jsou hledačky, které rovněž baví širokou skupinu lidí. V tomto případě budete přímo v ději a jeho autentičnost vám rozhodně nedá spát.
Zážitek, díky kterému se váš život obohatí o další skvělé vzpomínky, a naladíte také ostatní, kteří hru ještě neměli tu čest zkusit.
Skvělá možnost strávit skvělý den o víkendu, prázdninách či kdykoliv uprostřed týdne a to nejen se svými nejbližšími, ale také třeba se svými kolegy. Můžete tak připravit dokonalý program i pro své hosty ve firmě či obchodní partnery.

Zábava pro děti Praha – akce, která baví děti i rodiče

Každé dítě při školních a dalších povinnostech potřebuje také pořádný oddech a nejlépe formou zábavy, her a radosti. Než sedět doma u počítače, nudit se u televize nebo na dětském hřišti kde žádné z kamarádů není, tak je lepší akce, která pobaví celou rodinu.

Takovou akci má pro vás připravenou zábava pro děti Praha formou herního parku. Na děti čekají moderní zábavní i sportovní atrakce, které společně s dětmi můžou využít i dospělí a užít si tak společné chvíle jako rodina. Dokonalé řešení také pro školní výlet, za který vám vaši svěřenci budou vděční, protože si užijí celodenní zábavu plnou různých atrakcí.
malý skákací hrad

Spousta zajímavých atrakcí

Děti potřebují akci, takže obyčejné houpačky nebo prolézačky opravdu nestačí a je jich víc, než dost na každém sídlišti. Tady najdete různé prvky, na kterých se děti do sytosti vyřádí a nebude se jim ani chtít domů, protože si kromě jiného najdou také spoustu nových kamarádů.

Můžou si také zasoutěžit, vyzkoušet svoji odvahu a také něco nové co je rozhodně bude bavit. Nechybí takové detaily jako autodráhy se šlapadly, segway, zóna s vodními atrakcemi, paintball s luky a šípy, nafukovací a skákací atrakce a mnoho dalšího. Jde o zábavu na celý den, takže vaše děti nudou určitě trpět nebudou.

A když dostanou hlad, tak je můžete nakrmit a dopřát jim také pitní režim díky stánkům s občerstvením, kterých je na místě dostatek a najdou se i různé sladkosti například v podobě zmrzliny či cukrové vaty.
gumové houpačky

Rodiče si můžou odpočinout na příjemném posezení nebo využívat také připojení k Wi-Fi, takže v případě potřeby můžou bez obav také pracovat či zůstat v kontaktu s okolním světem případně sdílet zážitky na sociálních sítích v aktuálním dění.

Místo, na které se děti budou rády vracet znovu, protože radosti a her nikdy není dost a stojí za to si všechny atrakce vyzkoušet znovu. Navíc chvíle s rodiči či jinými dospěláky, kteří si ještě nezapomněli hrát, jsou pro ratolesti těmi nejkrásnějšími.