Chcete únik z reality? Pojďte si zahrát escape games

Každodenní povinnosti a starosti vyžadují občas pořádně vypnout a také touhu ocitnout se ve zcela jiném světě. Volného času je málo, a když už nějaký přijde, tak je důležité jej pořádně využít, odpočinout si a také se zabavit.
Takovou moc mají dnes velice žádané, vyhledávané a populární escape games.

staré křeslo

Jedná se o únikové místnosti, které jsou zařízené v různé atmosféře, aby prostředí bylo co nejvíc autentické a podobné dané době či třeba hororovému příběhu, který znáte z televize nebo kina. Úkolem hráčů je řešit rozmanité úkoly, hádanky, rébusy, hledat skryté předměty a dostat se ven z místnosti v časovém horizontu obvykle 60 minut. Hrát může 2 až 5 členný tým, takže vhodné nejen pro rodiny, ale také skupinu kamarádů, kolektiv a podobně.
Netradiční způsob zábavy, který si však čím dál tím víc nachází spoustu příznivců. Vhodné i jako netradiční dárek k narozeninám nebo pod vánoční stromeček.

Zahrajte si hru, na kterou jen tak nezapomenete

Nutno již předem říct, že hra je velice oblíbená a vtáhne do děje každého. Ještě týdny po tomto zážitku budete mít o čem mluvit a zajisté se svými zážitky pochlubíte.
Hra nevyžaduje žádné konkrétní znalosti. Stačí jen dobrá nálada, něco z logického myšlení a týmová spolupráce. Společně vyřešíte vše co je potřebné a dostanete se do požadovaného cíle.
abstrakt

Na vlastní kůži si tak můžete vyzkoušet napodobeninu počítačových her, jako jsou hledačky, které rovněž baví širokou skupinu lidí. V tomto případě budete přímo v ději a jeho autentičnost vám rozhodně nedá spát.
Zážitek, díky kterému se váš život obohatí o další skvělé vzpomínky, a naladíte také ostatní, kteří hru ještě neměli tu čest zkusit.
Skvělá možnost strávit skvělý den o víkendu, prázdninách či kdykoliv uprostřed týdne a to nejen se svými nejbližšími, ale také třeba se svými kolegy. Můžete tak připravit dokonalý program i pro své hosty ve firmě či obchodní partnery.