Na co krejčovskou pannu?

Mnoho firem si v dnešní době zakládá e-shopy s prodejem oblečení. Toto oblečení si nechávají dovážet přímo z Itálie anebo přeprodávají kousky z Číny. Pokud pak chtějí toto zboží nahrát na svůj Instagram, webové stránky nebo jiné sociální sítě, tak není zrovna hezkou vizitkou, když jej nafotí na ramínkách nebo na zemi.
Mnohem lepší variantou je pořídit si krejčovskou pannu https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie/krejcovske-potreby/krejcovske-panny, kterou můžete využít na focení modelů. Zakoupit si ji můžete v různých velikostech. Nevyrábí pouze modely dospělých žen, ale také dětí, abyste mohli nafotit menší oblečky než jen ty na dospěláky.

krejčovské panny

Pokud se podíváme na finanční stránku, tak se tyto panny pohybují okolo tisícovky, ale jsou i dražší. Záležíte, jakou kvalitu chcete.
Tato firma nabízí dopravu zdarma od určité částky, ale pokud si pannu zakoupíte, tak tuto částku s největší pravděpodobností zaplatíte. Jestliže nedůvěřujete dopravním společnostem a chcete si raději vyzvednout své zboží osobně, tak můžete využít přes 250 výdejních míst. Pokud nedůvěřujete e-shopům, tak se můžete podívat na reference, kterých na těchto stránkách není málo.

figuríny ve výloze

Když se tedy vrátíme k finanční stránce, tak sice za tuto pomůcku zaplatíte něco přes pár tisícovek, ale kdybyste si platili živou modelku, tak té zaplatíte za pár měsíců mnohem více než za zakoupení tohoto zboží. Navíc vám nedá výpověď, nebude si stěžovat na plat a celkově vám bude sloužit tak, jak si budete přát.
Jestliže nepotřebujete modelku na focení, ale spíše něco, na čem vystavíte vaše kousky ve výloze, tak byste také měli přemýšlet o koupi. Hodit se bude také pro ty, kteří rádi šijí a doma si šijí šaty či jiné kousky. Ty pak můžete prodávat do různých e-shopů a alespoň je budete mít na čem nafotit, aby případní a budoucí kupující viděli pro představu, jak to vypadá na postavě.