O výhodách pronájmu stanu na svatbu


Vzdušná svatba

Lidé, kteří se narodili ve vzdušném znamení zvěrokruhu (Vodnář, Váhy, Blíženci) mívají tendence prožívat svůj život poněkud neformálně. Není to samozřejmě striktní pravidlo a nevztahuje se pouze na vzdušná znamení, ale pokud právě vy patříte k těmto jedincům, a chcete prožít svůj svatební den více vzdušně, mohli byste jej začít nebo doplnit vyhlídkovým letem. A to buď ještě před svatebním obřadem, nebo až po něm, záleží na vašem uvážení.

Svatba na zahradě

Vzdušná svatba by také mohla probíhat mimo interiér, ve vhodném prostředí, například na pronajatém pozemku zámecké zahrady a s využitím pronájmu stanu na svatbu partystanyaz.cz. Budete tu mít mnoho příležitostí k zábavě, a to zejména k bezpečné zábavě, kde nebude nikdo zakopávat o nábytek, kde se nebudou lidé tísnit v uzavřené místnosti, a kde si také každý najde svůj bezpečný kout pro posezení s občerstvením nebo pro zábavné volnočasové aktivity.

svatební kytice

Na svatbě by neměly chybět karty, deskové hry, míče na volejbal, házecí šipky, může se tu hodit i lukostřelba, lano na šplhání nebo plavecký či relaxační bazén. Na takové svatbě se nikdo nebude nudit, a nabídnout lidem neformální zábavu je to, co bohužel na některých svatbách schází, a svatební hosté se tu pak cítí více sevření falešným bontonem a úzkoprsými tradicemi.

nevěsta a ženich

Úklid po hostech

Až oslava skončí (nepřehánějte to s alkoholem, ať nemáte kocovinu), bude zapotřebí po hostech také vše uklidit, a tehdy si teprve uvědomíte, jak výhodné je uspořádání svatby na zahradě. Zde totiž stačí vše jen posbírat a odpadá vytírání podlah, luxování, omývání nábytku a podobné činnosti. Vy jen sbalíte party stan, odnesete plastový zahradní nábytek, sklidíte jednorázové plastové či papírové nádobí, a máte hotovo. Vše v poklidu, bez stresu a výčitek svědomí, že jste něco rozbili, a že je úklid tak namáhavý.