Má to, ale háček

Nová nabídka práce je jednak domluvena jen na pár let a místo práce leží na druhém konci naší republiky. A jak to je v dnešní době s ubytováním na nějakou určitou dobu? Asi problematické, nejen pandemie, ale také možnosti najít ubytovnu a to funkční je problém. Také volné ubytování v soukromých bytech jen tak neseženete, a když ano, tak za těžké peníze.

nebe z mobilního domu

Přece nebudete a to v současné době drahoty investovat do dalšího bydlení, tedy koupě nového bytu. Co budete dělat, v místě bydliště máte nakonec svůj byt, kde se po ukončení smlouvy v novém zaměstnání vrátíte. Tady by pomohlo jedno řešení, a to pořídit si mobilní dům, obchodně označovaný jako mobilheim. Ano to by bylo pro vás řešení. Můžete ho mít i použitý, podle přání i na celoroční pobyt, nebo i kompletně zařízený. Obyvák má sedačku, stůl, křesla, jednotlivé pokoje mají pohovky, lůžka, noční stolky, kuchyně má sporák, digestoř, myčku nádobí. Také koupelna je celá zařízená, nejen sprchovacím koutem, ale také umývadlem a toaletou.

mobilní dům

Topení si můžete také vybrat, dle svých požadavků. A kde takové koupíte? Tam kde probíhá u vybrané společnosti mobilní domy prodej.Tam si ze široké nabídky vyberete, není zde žádný problém. Takže stačí jen v místě nového zaměstnání najít vhodný pozemek s možností na napojení inženýrských sítí a váš nový přechodný domov může být dopraven na vámi vybraný pozemek a napojen na uvedené sítě. Poté již není problém se zde nastěhovat. Pozemek pro mobilní dům nemusíte ani kupovat za drahé peníze, stačí si ho jen vzít do pronájmu. A po době kdy uplyne období vašeho nového zaměstnání, buď mobilheim prodáte, nebo si ho necháte dopravit do místa svého trvalého bydliště. Pokud mobilní dům prodáte, určitě na prodeji vyděláte. Je to proto, že v dnešní době vše cenově stoupá, takže ani vy moc s jeho koupí neotálejte.