Jak naplánovat nejlepší dětskou párty

Je to klišé, ale s dětmi běží čas tak nějak rychleji. Ani jste se nenadála a váš brouček je zase o rok starší. A s tím se pojí organizace narozeninové oslavy. Chcete, aby vše bylo perfektní. Na co myslet a na co si dát pozor vám prozradíme níže.

Pozvánky

Společně s dítětem proberte, koho všeho chcete pozvat. Napište si seznam. Kamarády ze školky, z kroužku, kamaráda z baráku. Až budete znát přesný počet, vrhněte se na pozvánky. Starší oslavenci si mohou pozvánky vytvořit sami. Stačí tvrdý papír, barevné fixy, lepidlo, třpytky a váš dozor. Fantazii se meze nekladou. Mladším s pozvánkou pomozte více.

oslava

Tip: důležité je, aby na pozvánce bylo datum, čas a místo oslavy a samozřejmě podpis

Téma

Je pěkné, pokud celou oslavu pojmete v jednom stylu. Má vaše dcera ráda mořskou pannu Ariel? Zajistěte papírové talířky, pohárky, brčka, čepičky, ubrousky i balonky s Ariel. Samozřejmostí je dort. Zvládnete ho upéct sama nebo objednáte?

děti

Občerstvení

Každý rodič ví, že s hladovým dítětem není řeč. Proto nedopusťte, aby kdokoliv z pozvaných přešlapoval u prázdného pultu. A čím kromě dortu u dětí zabodujete? Mohou to být ovocné špízy, malé cupcaky, párečky v listovém těstě, mini řízečky, popcorn, rolky z tortilly, piškotová lízátka či tousty.

Tip: zjistěte si dopředu, zda některé z dětí netrpí potravinovou alergií

Zábava

Nepřipusťte, aby se děti na párty začaly nudit. Samozřejmě jim nechte chvíli volné zábavy na pohrání a blbiny. Ale mějte promyšlený a naplánovaný program. Děti mají rády překvapení, vzrušení a nové zážitky. Osvědčený tip je kouzelník na oslavu https://www.vaskouzelnik.cz/oslava-narozenin. Všechny přítomné pobaví a překvapí. Kdepak se asi vzal ten králíček pod ubrouskem? Děti budou nadšené. A vy jako rodiče konec konců taky. Chvilka na vychutnání dobré kávy je k nezaplacení.