Ve žhavém létě oblečte černé dlouhé šaty

Černá barva je ta pravá klasika mezi barvami. A nejenom to, černá, je skvělou barvou outfitů na léto. Právě v létě nám bude tato nadčasová barva pěkně slušet a budeme se v ní cítit naprosto skvěle. Během léta se sice unosí i veselé, pestré, nebo i pastelové barvy. Ale vídáme je tak často okolo sebe, že se v nich ztrácíme. Proto si jednoduše oblečeme černou, abychom krásně vynikly a vyčnívaly z davu. Tato barva se v létě velice často a zcela zbytečně opomíjí, a to je veliká škoda. Ačkoliv černá barva přitahuje sluneční světlo, v oděvech ušitých z těch správných materiálů nám vůbec horko nebude.
focení modelky

Proč zvolit právě černou na léto?

·         Černá barva na oblečení hezky zeštíhluje.
·         Vypadáme v ní vždy elegantně a stylově.
·         Je možné ji sladit s jakoukoliv jinou barvou.
·         Nádherně sluší k opálené pokožce.
·         Je to barva nenápadná a přesto šik.
·         Černá barva přitáhne sluneční svit, pohltí jej a dále nepropustí k tělu, takže ochraňuje před horkem.
focení na skále

Jak ji nosit?

Pokud se nechceme během léta halit od hlavy až k patě pouze do černé, je ideální ji zkombinovat i s jinými barvami. Zde je několik tipů, jak můžeme černou barvu kombinovat:
·         Klasická kombinace, která snad nikdy nevyjde z módy, je černá s barvou bílou.
·         Neotřele vypadá černá v kombinaci s denimem.
·         Zvolit můžeme také vhodné doplňky ve výrazných kontrastních barvách, jako jsou například šátky, kabelky, nebo i sandálky, či baleríny. Tím se celý náš outfit rozzáří a na ulici nás nikdo nepřehlédne.

Černé plavky

Ideální plavky na léto potom bývají v barvě černé. S takovými plavkami, ať už celkovými, nebo dvojdílnými, nikdy nesáhneme vedle. Velice dobře poslouží k zamaskování nějakého toho kila navíc. Vhodné je volit černé plavky ze strukturovaného materiálu, jako je například žebrování, nebo s barevnými pruhy po stranách.