Super potravina, která nesmí chybět žádné domácnosti

Mnoho z nás se snaží žít zdravě a předcházet tak všelijakým nemocem, kterých je v současné době více než dost. Vhodný je pohyb, zdravá strava, vyhýbání se stresu, kouření, alkoholu a dalších neprospěšných látek.

chlorella tablety

Někteří z nás již objevili kouzlo zelených potravin, které jsou opravdu bez nadsázky blahodárné a pomáhají při mnoha obtížích. Asi nejznámější zelenou potravinou je chlorella. Chlorella je v podstatě řasa, ovšem řasa se zázračnými účinky. Její pravidelné užívání je pro náš organismus velmi posilující. Chlorella posiluje naší imunitu, pomáhá při užívání antibiotik, není třeba užívat ještě probiotika, chlorella plně ochrání trávicí soustavu a navrátí jí do rovnováhy. Dále je vhodná při kožních nemocech, při ženských potížích, silně detoxikuje organismus díky své schopnosti vázat na sebe těžké kovy. Velmi oblíbená je i u pacientů s onkologickým onemocněním. Chlorella dále omezuje výskyt různých plísní v těle, podporuje krvetvorbu, obnovuje organismus.

zelený prášek

Chlorella se nejčastěji užívá ve formě tabletek, které svou chutí připomínají dýňová semínka. Ovšem pokud nemáte tuto chuť rádi nebo vám chlorella v tabletkách z nějakého důvodu nevyhovuje, můžete si zakoupit chlorellu jako sypký prášek. Chlorella prášek má mnohostranné využití. Můžete jej rozpustit ve vodě, v džusu nebo jiné ovocné šťávě a vypít, nebo jej můžete vmíchat do smoothie, jogurtu nebo tvarohu. V této formě ji lépe přijmou vaše děti. Prášek můžete také použít při ošetření povrchových ran na kůži, značně tím urychlíte proces hojení.
Chlorella je pro naše tělo bezpochyby velmi prospěšná a má mnoho spokojených uživatelů. Je však nutné, tak jako se vším, dávat pozor na to, v jaké kvalitě chlorellu zakupujete. Doporučujeme zakoupit prášek chlorelly v bio kvalitě, která vám zajistí bio původ prášku a tím i všechny blahodárné účinky, které nabízí.