Bazénové schůdky

Pro malé i velké, pro mrňousky, naše děti, ale také pro všechny dospělé. Bazénové schůdky jsou neodmyslitelnou součástí každého domácího zahradního bazénu. Pomocí nich se nám dobře a bezpečně vchází do vody.
Jak se snadno a bezpečně dostat do vody v bazéně? Samozřejmě pomocí praktických bazénových schůdků? Vyrábí se nerezové nebo plastové, aby byly bezpečné a měly dlouhou životnost.

dívka v bazénu


Vstup i výstup bez problémů,
umožní naprosto každému.
Ještě, že je máme,
do bazénu je hned dáme.
Zábradlí nás podrží,
nikde se to nekříží.
Po nášlapech se dobře chodí,
vyjdete po nich i do poschodí.
Jsou především bezpečné,
vůbec nijak náročné.
Schováte je v zimě do kůlny,
prostor pro ně útulný.
V létě je zas vytáhnete,
kožich jim hned proklepete.
Všechno těžké udrží,
naprosto bez obtíží.
Mají protiskluzovou úpravu,
odrazím se a bazén přeplavu.
Lehce dovnitř vlezu,
a ještě snadněji vylezu.


díte v kruhu

S bezpečnostními prvky

Nesmíme zapomínat ani na celou řadu bezpečnostních prvků. Schůdky jsou lesklé a hladké. Materiál je obroušen, aby se nikde nic nezadrhávalo. Navíc jsou krásně kulaté a hladké, abychom si ani při pádu nezpůsobili nějaké vážnější zranění. Jsou vybaveny speciálními nášlapy, které nekloužou ani v mokrém stavu. Schodnice jsou dostatečně široké, aby se po nich dobře šlapalo jak malým, tak i větším chodidlům. Boční okraje jsou pevné a silné. Robustní zábradlí udrží každou postavu. Díky těmto všem vlastnostem jsou schůdky bezpečné a praktické https://www.chlorito.cz/bazenove-schudky.

  • Schůdky nám zejména umožňují bezpečný a snadný vstup a samozřejmě také lehký výstup. Vše je pohodlné a nemusíte se nikde drát přes okraj.
  • Vybrat si můžete z různé délky i odlišných typů. Nerezový materiál poskytuje dlouhou životnost. Jedná se o nerez ocel AISI 304. Provedení může být také ve verzi slim, o něco užší a tenčí. Existují v provedení klasického žebříku s nášlapnými plošinami a zábradlím.