Vezměte s sebou více věcí

Vlastníte-li automobil, se kterým se chcete vydávat na dovolenou, tak možná budete potřebovat tažné zařízení. Je důležité vybrat si podle auta, které máte, aby zařízení sedělo na Vaše vozidlo. S tažným zařízením můžete za Vaše vozidlo zaháknout přívěs nebo také stojan na kola. Dále můžete využít i k zaháknutí obytného vozu, podle toho, zda Vaše auto utáhne obytný vůz.

obytný vůz

Jestliže se chcete vydat někam, kam s sebou chcete vzít i Vaše kola, tak nemusíte řešit, kam kola v autě dát, zda se vejdou na střechu atp. Nemusíte shánět „zahrádku“ na střechu. Vystačíte si pouze s tažným zařízením. To umístíte za kufr a na něj dáte Vaši SPZ.
Vydat se na dovolenou můžete i bez toho, abyste řešili zapůjčení kol nebo abyste řešili ubytování, které nevíte, kdy bude opět zakázáno. Do přírody nebo na jiní místo můžete vzít Vaše vozidlo a obytný přívěs. Ten zaháknete za automobil a můžete jet.
Například na vozidlo Fabia můžete přidělat tažné zařízení fabia Amsa. Můžete ho přidělat buď na trvalo nebo jej můžete sundat, když budete chtít. Na pevno se přidělává pomocí dvou až čtyř šroubů. Odnímatelná s bajonet. Vybrat si můžete takové, které Vám bude vyhovovat. Na automobil si můžete vybrat podle sebe, jakou konstrukci budete chtít.

tažné zařízení

Tažné zařízení využijete také k přepravě různých věcí, které budete potřebovat převést, ale nevejdou se Vám do kufru. Například pokud potřebujete novou pračku, ledničku nebo jiný spotřebič, tak na tažné zařízení můžete zaháknout přívěs a do tohoto přívěsu dát to, co zrovna potřebujete převést. Přívěs se hodí také ke stěhování. Sedačku nebo něco jiného většího do kufru nedáte, ani kdybyste měli combi vozidlo. Proto se hodí mít eso v rukávu, čímž je tažné zařízení, které můžete využít k různým příležitostem nebo pomoc svým blízkým, když budou také potřebovat odvézt větší věc.