Zkuste to vypnou a zapnout

Měli jste jako děti kuličkové počítadlo? Možná i dnes se ještě v první třídě používá k výuce základů matematiky. Nebylo na něm moc co rozbít. A když jste ho potřebovali „restartovat“, obrátili jste ho na jednu stranu a kuličky byly opět pěkně v řadě, nachystané na nové matematické příklady. S počítačem to tak jednoduše někdy nejde. I když základní fráze IT technika je: „zkusil jste to restartoval?“, tak počítač je jen přístroj a tím pádem je poruchový stejně jako třeba vysavač. Na rozdíl od běžných domácích přístrojů je ale bohužel počítač mnohem složitější, nemá jen tlačítko vypnout-zapnout a buď vysává nebo ne. Počítač je složité zařízení, poskládané z mnoho součástek, a tak není divu, že občas některá doslouží. Mnoho problémů způsobí uživatel nechtěně při práci na počítači. Občas se každému povede něco z počítače vymazat nebo přesunout. A to ani nemluvíme o hackerských pokusech, mnohdy úspěšných, jak uživatelům práci na počítači překazit.

klávesnice

Na všechny tyto problémy je tu PC servis Kolín. Ať už máte problémy s klasickým počítačem, nebo notebookem, neodmítnout vás ani s domácí HI-FI soustavou. Přivézt do opravny notebook není problém, ale celý počítač? Využijte, že přijede servisní technik k vám a pokusí se problém vyřešit u vás, nebo si jej převezme a po opravě vám jej zase doma zapojí.

notebook

Nejde vám nastartovat počítač nebo se stále sám restartuje či vypíná? Stáhli jste si do počítače nějaký vir a zablokovali jste ho? Vymazali jste si omylem fotky z dovolené? Nemůžete se dostat do e-mailu? Potřebujete zapojit wi-fi? Je nekonečná řada problémů, které se vám při práci s počítačem můžou přihodit. Můžete to sice zkusit vypnout a zapnout, ale potom zavolejte odborníky, kteří tomu rozumí. Mají pochopení i pro případ, že vám jenom z počítače vypadnul vzadu kabel. Vy jste uživatelé, oni IT technici.