Tak jako se muži dělí na ty, co nosí trenky a ty, co nosí slipy, tak i ženy můžeme rozdělit na ty, co nosí rády podprsenku a ty, co ji nenosí buď vůbec, nebo jenom do práce a po příchodu domů ji okamžitě odhazují. A jestli nosit neb nenosit neovlivňuje velikost poprsí. Je to zkrátka o ženě a jejich pocitech.

Mátě větší poprsí a patříte k ženám, které podprsenku berou jenom jako nutné zlo, když jdou ven z domu? Tak možná rády vyzkoušíte něco, co dá vaší prsům tvar a přitom to nemá nepříjemná ramínka. Lepící pásky!

podprsenka

Možná znáte různé tejpovací pásky, které pomáhají při namožených svalech a bolestech kloubů. Lepící pásky od firmy Lifties jsou na stejném principu. Nalepíte si je na holé tělo a při nalepování si vytvarujete dekolt, dle svých představ. Bez podprsenky tak prsa budou držet tvar a vy si můžete oblíknout šaty nebo top tričko bez ramínek nebo z úzkými ramínky, pod které byste si podprsenku vzít nemohla, protože její ramínka by byly nepříjemně nápadné. Nalepovací pásky Lifties se jednoduše dle návodu nalepí a protože jsou vodě i potu odolné, můžete je mít několik hodin na těle a nebudete o nich ani vědět. Ale to neznamená, že nebudete vědět, jak vám to sluší a jak se vám všichni nenápadně chtějí kouknout do dekoltu, jakže jste to se svými prsy provedla, že i když jednoznačně nemáte podprsenku, tak prsa drží skvěle vytvarovaná.

podprsenka

Máte větší prsa a nerada je nosíte uvězněná v podprsence? Můžete klidně chodit bez, ale s přibývajícím věkem není úplně hezký pohled na volná svěšená prsa. Pokud chcete udělat kompromis a nenosit podprsenku, ale také nechodit úplně bez ní, můžete vyzkoušet nalepovací pásky firmy Lifties. Chce to trochu zručnosti, abyste se naučila je správně nalepovat, ale na stránkách Lifties najdete videa, které vám ukáží co a jak dělat.

Tak odhoďte podprsenku a vyzkoušejte něco nového.