Reklamní pastelky

Rozdáváte při firemních setkáních vizitky? Určitě jste jich už taky pěknou řádku dostali a co jste s nimi provedli? Většinou je zastrčíte do vizitkáře a časem na ně zapomenete. Určitě ale nechcete, aby se stalo to samé s těmi vizitkami, co rozdáváte vy. Proto je velice efektivní rozdávat s vizitkou i reklamní předměty, abyste se případným potencionálním zákazníkům či obchodním partnerům, vryli více pod kůži.

pastelky

Co se vám vybaví při slově pastelky? Omalovánky, hodiny výtvarky za základní škole, nebo červenou pastelkou poškrtaný diktát z češtiny? Ať tak či tak, většinou je spojujeme s dětským věkem. Jenže dnešní doba je plná shonu a stresu a řada lidí hledá po práci uvolňující či uklidňující činnosti, někdo sportuje a někdo se vrací k dětským činnostem jako jsou právě omalovánky. Samozřejmě to nejsou dětské omalovánky, ale antistresové omalovánky pro dospělé, často i velmi složité mandaly, které poskytují relax a odpočinek duši i tělu. A tady se otevírá možnost pro reklamní pastelky https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/pro-deti/kreativni-potreby/. Sada pastelek v kartonové krabičce, na které může být obrázek či logo vaší firmy.

pastelky

Nemusí to být jen dřevěné pastelky, ale i voskovky, křídy, fixy. Nebo jak by se vám líbila sada na kreslení, tj. tužka, pravítko, guma v dřevěné krabičce s vaším logem? Chcete své obchodní partnery překvapit? Reklamní pastelky jsou vhodnou příležitostí, jak být originální. Často si v textu potřebujete podtrhnout důležité odstavce, věty, slova? Určitě to dělají i vaši obchodní partneři a proto ocení, když od vás dostanou pastelky v originálním balení s vašim logem. Nebuďte obyčejní a nudní. Nechejte si navrhnout a vyrobit reklamní pastelky. Velká sada pastelek v kartonovém obalu s vaším logem udělá radost nejen vašim obchodním partnerům, ale je i vhodným dárkem pro vaše zaměstnance a jejich děti, třeba v rámci vánočního balíčku.