Červený kočárek

Myslím si, že pokud čekáte miminko anebo už máte malé miminko, tak samozřejmě vás bude taky zajímat nějaký kvalitní kočárek, ve kterém se bude vaše děťátko cítit velice pohodlně. Abych pravdu řekla, tak já samozřejmě nejsem výjimka. Ještě, než jsem otěhotněla, tak jsem už se dívala po nějakých různých kočárcích, které mě osobně by se velice líbily. Líbí se mi kočárky dvojkombinace, ale taky sporťáky anebo golfové kočárky. Nejvíce jsem si ale oblíbila kočárek-dvojkombinace, který se dá opravdu skvělé kombinovat. Můžete na něj dát sedačku vajíčko anebo hluboký kočárek. Pokud i vás zajímají kočárky a chcete se už na nějaké podívat předem, podívejte se na webové stránky zelenazirafa.cz, kde se dozvíte opravdu všechno o kočárcích, a to včetně kočárku dvojkombinace. Mně se tohle líbilo a musím říct, že kočárek-dvojkombinace v červené barvě jsem sháněla opravdu velice dlouho.

I retro kočárek má něco do sebe.

Vůbec jsem nemohla najít tuto barvu, všude byl kočárek dvojkombinace pouze modrý anebo žlutý anebo bílý. Samozřejmě, že bílá barva u kočárku je velice krásná a taková něžná, jenom si ale představte tu péči o tu barvu. A nevím jak vy, ale já, kdybych měla bílý kočárek, tak by byl za chvilku asi hodně špinavý.

Děti chtějí v kočárku pohodlí.

Nedokážu si představit to, kdybych třeba byla s kočárkem a s dítětem někde v lese na procházce a projelo se tam nějaké auto a celý bílý kočárek by mě nahodilo blátem. Asi bych se zhroutila. Takže pokud i vy hodlat s kočárkem jezdit nějaké túry a výlety, doporučím vám kočárek dvojkombinace v nějaké přízemní a přírodní barvě, co třeba tmavě modrá anebo co mám je zelená? Nebo je vám úplně jedno, jakou barvu bude mít váš kočárek dvojkombinace? Někomu na barvě nezáleží, ale mě tedy ano. Já červený kočárek jednou prostě mít budu. A jaký kočárek dvojkombinace by se líbil vám? Máte vybranou barvu nebo styl?