Asi jako každý člověk, tak i já chci mít samozřejmě zdravé zuby. Líbí se mi, když jsou zuby pěkně bílé a když jsou opečovávané. Jenomže stal se mi taky jeden takový nemilý případ, kdy bohužel jsem měla kamarádku, která měla opravdu škaredé a zkažené zuby. Taky to měla kvůli tomu, že ji nebavilo si čistit zuby. Kamarádka mi vždycky říkala, že jí bolí dásně a taky celkově zuby, když si čistí zuby. Možná měla opravdu tvrdý zubní kartáček, takže se nedivím, takže jí hodně dráždil její dásně. A taky jednou si koupila omylem tvrdý zubní kartáček a musím říct, že z toho opravdu bolí dásně.

Konečně mám bílé zuby.

A od té doby používám pouze jenom ten nejměkčí zubní kartáček, který je velice příjemný. Ale podle paní zubařky zase se musí úplně tím nejměkčím zubním kartáčkem zuby čistit o něco déle, protože odstraňuje zubní plak méně a pomaleji. Potom jsem si řekla, že když mám opravdu zdravé zuby, že bych si je taky mohla nechat vybělit. A protože jsem z Prahy, tak jsem navštívila pražskou estetickou stomatologii, na které byly opravdu dobré preference. Mně se líbí, že si vybírám právě takové stomatologie, které mají dobré reference a taky hodnocení. Estetická stomatologie v Praze mě zaujala taky tím, že má opravdu skvělé výsledky a líbila se mi taky galerie anebo doporučení.

K zubaři chodím pravidelně.

Protože moje kamarádka do této pražské zubní ordinace chodí opravdu pravidelně a řekla mi, že je to opravdu kvalitní ordinace. Tak jsem si řekla, že když kamarádka to má ověřené a má to tam ráda, že to bude v klidu. A taky se mi líbí vybělené zuby. A opravdu jsem ráda, že jsem tohle absolvovala, protože nebýt toho, tak bych asi se svým chrupem nebyla dlouho spokojená. Ještě mě tady mrzí, že mám mezeru mezi zuby, tak jsem si řekla, že bych si možná časem nechala nějak opravit, aby to nešlo tak moc vidět. Mnoho lidí se chce nechat vybělit zuby, protože se jim to líbí a bílé zuby jim přijdou více atraktivní. Tohle mohu potvrdit, všude se píše, že bílé zuby omlazují člověka.