Chcete si zpestřit sexuální život a zažít opět erekci, která bude mít dlouhého trvání? Nebojte se přiznat, že už to není to, co to bývalo. U starších mužů je to naprosto normální. Tělo ztrácí funkci hormonů a vy tak nejste zdatní v sexuální oblasti. To ovšem vůbec nevadí. Pro ty co to nezačaly řešit stále s doktorem, tu jsou i jiné možnosti. Ovšem na originální viagru rovnou můžete zapomenout. Proč? Protože ta je v České republice pouze na recept, aby s ní muži nemohli experimentovat. Dostanete v prodeji bez receptu různé náhražky, které mají podobné účinky. Ovšem jestli u vás přetrvává, trvalí stav měli byste navštívit lékaře. Nemusíte se za svůj problém stydět. Vždy je logické vysvětlení a může se jednat například o erektilní dysfunkci.

kamagra gel

My vám dnes ale nabídneme něco, co nejsou prášky, ale gely. Jedná se o výrobek, který slouží k orálnímu užití. Gel se vymáčkne do úst, kde se nechá určitou dobu působit pod jazykem, má pak rychlejší nástup. Tyto gely jsou vyrobeny s různými příchuti, aby si člověk na nich pochutnal. Nemusíte se bát odpudivé příchutě. Jedná se normální druhy ovoce. Dávkování je jednoduché jeden sáček na den. Neměli byste tento počet překročit. Jedna dávka je přímo v jednom sáčku. Účinky jsou sníženy, když je před použití nebo po použití požit alkohol nebo mastné jídlo. Proto se to nedoporučuje. Účinek je během několika minut a vytrží až několik hodin.

kamagra gel

Zní to senzačně. V balení kamagra gel je sedm sáčků s různými příchutěmi. Je dobré si před použitím přečíst příbalový leták, stejně jako u užívaní jiných léků. Aby vás nepřekvapil nechtěný alergen nebo nežádoucí účinek. Vždy postupujte opatrně. Tento gel není určen na mazání intimních partií, jak se někteří muži mohou domnívat už jen, proto je dobré si přečíst návod na použití. Můžete si myslet něco a přitom se jedná o úplně něco jiného. Proto ho prosím nemažte na penis. Ve vlastním zájmu. Užívá se gel orálně, což znamená polknutím ústy.