Co znamená GOODLY strava?

Tloustnete? Zjistěte, kde děláte chybu.

Hubnutí nemusí být žádným strašákem, postačuje, když si vůbec uvědomíte, jak jste k nadbytečným kilogramům vlastně přišli. Omezili jste pohyb, stravujete se nepravidelně, jíte až večer? V klidu se posaďte a napište si program celého vašeho dne. Tak zkuste pokračovat alespoň týden a pak si to znovu pročtěte a uvidíte, kde děláte chybu a s tou začněte pracovat. Nemusíte držet drastické diety, abyste zhubli, ale důležité je uvědomit si, co způsobilo tloustnutí a jak mu můžete zabránit.

tlouštka chyba

V prvé řadě je třeba nastolit pevný a pravidelný denní režim. Pokud je to možné a nepracujete například ve směnném provozu, pak vstávejte a usínejte v pravidelnou dobu. Stravujte se pravidelně alespoň třikrát až pětkrát denně. Je optimální rozdělit denní příjem do více a menších dávek. A nyní se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu, a tím je, otázka, co budete vlastně jíst?

GOODLY strava

Nemějte obavy, že budete muset držet přísnou dietu. Nebudete! Pokud dodržíte to, co jsme si řekli, pak zařazením nutričních a vyvážených jídel dosáhnete toho, že budete přirozeně hubnout bez nutnosti trávit dlouhé hodiny přemýšlením a vařením dietních jídel! Jezte tak, jak jste byli zvyklí, ale uspořádejte denní příjem tak, abyste jedli průběžně a žaludek si mezi jídle alespoň tři až čtyři hodiny mohl odpočinout. Zvykněte ho na novinku, a to nutričně vyvážené GOODLY stravu a co tedy je Goodly https://goodly.cz/.

GOODLY strava

Jedná se o rychlé jídlo s velmi vysokým obsahem bílkovin a nezbytných probiotik! Nejen, že budete jíst zdravě, ale zároveň si bude tělo budovat svalovou hmotu a budete i přirozeně hubnout. GOODLY zažene hlad a zároveň dodá tělu potřebnou dávku živin, a to ve formě vitamínů, bílkovin, minerálů, trávicích enzymů a dokonce i šest bakteriálních kultur. To vše se sníženým obsahem sacharidů a tuků!